Spring til indhold
Hjem » Hjemmekampe.

Hjemmekampe.

  • Lør 05-11-2022 12:30 U-13 Pige C før ombrydning Pulje 2 BHK ØHK Hedensted 2
  • Ons 09-11-2022 19:30 Serie 2 Herrer før ombrydning Pulje 1 BHK Gødvad GIF 3
  • Tor 10-11-2022 19:00 U-19 Kvinder 2. Div. før ombrydning Pulje 2 BHK Viborg HK 2
  • Lør 12-11-2022 12:15 U-11 Drenge C før ombrydning Pulje 1 BHK 2 Grindsted GIF, Håndbold 2
  • Lør 12-11-2022 13:05 U-11 Drenge B før ombrydning Pulje 2 BHK Gl. Rye IF
  • Lør 12-11-2022 13:55 U-13 Pige C før ombrydning Pulje 1 BHK Grindsted GIF, Håndbold 3
  • Lør 12-11-2022 14:45 Jyllandsserien Kvinder før ombrydning Pulje 7 BHK Funder GF
  • Lør 12-11-2022 15:55 U-15 Drenge B før ombrydning Pulje 1 BHK / HK 73 Rask Mølle Sdr. Omme IF
  • Tir 15-11-2022 20:15 Serie 2 Damer før ombrydning Pulje 4 BHK 2 Grindsted GIF, Håndbold 2
  • Ons 16-11-2022 19:30 Serie 2 Herrer før ombrydning Pulje 1 BHK SIF/ØBG Silkeborg
  • Søn 20-11-2022 12:20 U-13 Pige C før ombrydning Pulje 1 BHK Billund IF
  • Søn 20-11-2022 13:10 U-13 Pige C før ombrydning Pulje 2 BHK Give håndboldklub 2
  • Søn 20-11-2022 14:00 Serie 2 Damer før ombrydning Pulje 4 BHK 2 HSR Klakring 2020 2
  • Søn 20-11-2022 15:10 Jyllandsserien Kvinder før ombrydning Pulje 7 BHK Riis-Tebstrup IF
  • Søn 20-11-2022 16:20 U-19 Kvinder 2. Div. før ombrydning Pulje 2 BHK Hadsten Håndbold
  • Tor 24-11-2022 18:45 U-19 Kvinder 2. Div. før ombrydning Pulje 2 BHK Tjørring Idrætsf.
  • Lør 26-11-2022 12:30 U-9 Drenge B før ombrydning Pulje 1 BHK ØBG Silkeborg
  • Man 28-11-2022 18:00 U-11 Drenge C før ombrydning Pulje 1 BHK 2 Filskov Idrætsforening
  • Lør 10-12-2022 12:15 U-19 Kvinder 2. Div. før ombrydning Pulje 2 BHK Ry Håndbold
  • Lør 10-12-2022 13:25 Serie 2 Herrer før ombrydning Pulje 1 BHK Karup-Kølvrå IK
  • Lør 10-12-2022 14:35 Jyllandsserien Kvinder før ombrydning Pulje 7 BHK Skanderborg Håndbold 3
  • Lør 10-12-2022 15:45 Serie 2 Damer før ombrydning Pulje 4 BHK 2 HK 73, Rask Mølle
  • Søn 11-12-2022 11:00 U-9 Drenge B før ombrydning Pulje 1 BHK Torsted HK
  • Søn 11-12-2022 11:55 U-11 Drenge C før ombrydning Pulje 1 BHK 2 Ejstrup/Hærvejen
  • Søn 11-12-2022 12:50 U-11 Drenge B før ombrydning Pulje 2 BHK Give håndboldklub
  • Søn 11-12-2022 13:45 U-13 Pige C før ombrydning Pulje 1 BHK Torsted HK 3
  • Søn 11-12-2022 14:40 U-13 Pige C før ombrydning Pulje 2 BHK Horsens HK 2